Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Відзначення Дня Державного Прапора України

Відзначення Дня Державного Прапора України

DSC0506223 серпня 2017 р. вже традиційно в Інституті журналістики Університету Грінченка відбулися урочисті заходи до Дня Державного Прапора України

Урочиста церемонія підняття прапора – одного з трьох символів суверенітету держави,  розпочалася о 10:00. Почесне право підняти Державний Прапор надали студентам Університету. Під супровід козацького маршу та гімну України синьо-жовтий стяг замайорів поруч з будівлею вишу. Ведучими святкового заходу стали студенти-випускники Інституту журналістики: Кантур Олександр та Некрасова Катерина.

Урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора завершилися колективним фото.