Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Лекції для першокурсників від зіркових гостей

Лекції для першокурсників від зіркових гостей

4

1 вересня завжди хвилюючий момент для першокурсників. Кожен з них знайомиться з професією, університетом, традиціями! Цьогоріч студенти-першокурсники Інституту журналістики мали унікальну можливість зустрітися з відомими постатями у галузі журналістики, реклами, видавничої справи та документознавства.

 

  • Студенти освітньої програми "Журналістика" мали змогу поспілкуватися з  українським публіцистом, журналістом, лауреатом Державної премії імені Тараса Шевченка – Степаном Колесником;
  • Майбутні рекламісти з великим задоволенням слухали Президента БФ “Пробіг під каштанами”, засновницю та Голови правління Всеукраїнської рекламної коаліції з 1999 по 2012 рік, члена наглядової ради Всеукраїнської рекламної коаліції, офіційного представника Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions з 2006 року Ірину Кузнєцову;
  • Першокурсники-видавці були у захваті від лекції Юрія Логуша, науковця-економіста, топ-менеджера, громадського діяча, співзасновника соціальних проектів: "Коронація слова", "Карнавалія", "Золоті письменники України", Голову Наглядової Ради Фонду BrainBasket та Тетяни Логушукраїнської благодійниці та громадського діяча, Голови правління благодійного фонду "Мистецька скарбниця". 
  • Студенти 1-го та 2-го курсу напряму підготовки «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» спілкувалися з директором провідної державної науково-дослідної установи в системі державних архівних установ України – Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, – кандидатом історичних наук Олександром Гараніним.

 

Студенти та викладачі Інституту журналістики висловлюють щиру подяку запрошеним гостям і сподіваються на нові зустрічі та реалізацію спільних проектів!

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Лекції для першокурсників від зіркових гостей