Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Фестиваль першокурсників «Ось ми які!»

Фестиваль першокурсників «Ось ми які!»

IMG 9803Кожного року наша велика та дружня Університетська родина поповнюється сотнями нових студентів, які разом з нами обирають європейське майбутнє та світові стандарти навчання. Але який крок у такому амбіційному просторі буде найвдалішим? Звичайно ж, голосно сповістити про себе. Саме для цього й існує фестиваль першокурсників «Ось ми які», який вже став чудовою традицією в нашому Інституті та Університеті.

31 жовтня , о 13:30, в актовій залі центрального корпусу Університету, відбулося урочисте відкриття фестивалю. Вже з перших секунд було зрозуміло, що усі групи поставилися до підготовки максимально відповідально.

Журналісти, книгознавці, рекламісти та видавці яскраво заявили про себе у хореографічних постановках, вокальних номерах, гумористичних виступах. Фестиваль зібрав активних, енергійних, перспективних, сучасних молодих людей, які прагнуть знань, злагоди і миру. Загальна святкова атмосфера, гарний настрій, харизматичність першокурсників і студентського активу  це все поєднав фестиваль першокурсників «Ось ми які»