Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події З Днем Збройних сил України!

З Днем Збройних сил України!

armia-ukraineСьогодні, 6 грудня, в Україні відзначається День Збройних сил України. З'явився він ще в 1993 році, а його дата приурочена до дуже важливої події в історії нашої країни. Після проголошення незалежності України почалася підготовка нормативно-правової бази для створення національних збройних сил. Саме 6 грудня 1991 року Верховна Рада затвердила два значущих закони "Про оборону України" та "Про збройні сили України".

Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка вітає наших чоловіків, захсиників та героїв! Адже вони, в такі складні часи для нашої країни, кожного дня обороняють нашу землю, честь та гідність від зазіхань країни-агресора.

Ми пишаємося і дякуємо старшому викладачеві кафедри журналістики та нвоих медіа Андрію Сніжку та завідувачу студією звукозапису НВМ тележурналістики Віктору Тімохіну та всім Героям, нашим Воїнам, які проявили свою активну громадянську позицію та стали живим щитом на захист нашої України.

Воїне, лицарю славний,
Ти зброю тримаєш в руках,
Щоб на нашу країну-державу
Злий не позарився враг.
Будь мужній і будь достойний
Ти слави своїх батьків,
Відважний вкраїнський воїне,
Hащадку славних віків

Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події З Днем Збройних сил України!