Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Міжнародний форум фахівців із інформаційної безпеки в Київському університеті імені Бориса Грінченка

2У суботу, 9 грудня, за ініціативою кафедри реклами та зв’язків з громадськістю, в Інституті журналістики нашого університету було проведено щорічний Міжнародний форум фахівців з інформаційної безпеки «Глобальні інформаційні загрози: актуальні тренди 2017».

Цього разу захід був відкритим, були нові обличчя, розширилося коло знайомих та колег. Учасники: 4 країни (Україна, Білорусь, Іспанія, Естонія), 5 міст України, понад 20 вищих навчальних закладів і 12 громадських організацій, Міністерство інформаційної політики України, Міністерство оборони України, Військова служба правопорядку, Державна прикордонна служба України та профільні журналісти-аналітики.

Форум також став однією з локацій в процесі зйомок фільму про кібервійни в Україні, над яким працює спільна ініціативна група представників України, Нідерландів та Америки.

15 виступів, серйозні професійні дискусії, просто масований потік корисної інформації. В рамках форуму було анонсовано проведення нашої Міжнародної сертифікатної програми "Комунікаційна безпека", а також стендову презентацію нової тематичної монографії "Iнформацiйнi вiйни у соцiальних онлайн-мережах".