Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Новорічне диво від Студентської ради Інституту журналістики

Новорічне диво від Студентської ради Інституту журналістики

DSC7500У середу, 20 грудня Студенстька рада Інституту журналістики разом із першокурсниками завітали до Святошинского дитячого будинку-інтернату. Напередодні Нового року студенти подарували дітям чарівну новорічну казку, яку поставили та зіграли самі.

Виховані активно брали участь в інтерактивах, розповідали вірші Діду Морозу та співали святкових пісень, і, звісно, ж, отримували за свої таланти подарунки. "Обійми та посмішки цих сонячних дітей - найщиріші, а їх сяючі очі варті щоденних репетицій!" - зазначили актори новорічної казки.