Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Акція "Об‘єднай береги Дніпра "живим ланцюгом" Соборності"

Акція "Об‘єднай береги Дніпра "живим ланцюгом" Соборності"

IMG 20180122 081701На мосту Патона відбулась акція "Об‘єднай береги Дніпра "живим ланцюгом" Соборності", приурочена 99 річниці підписання Акту злуки УНР та ЗУНР.

Спочатку учасники з прапорами на плечах та з малюнками жовтоблакитного стягу на щоках на правому та лівому берегах Дніпра сформували дві колони, одна з яких тримала полотнище блакитного кольору, а друга - жовтого. Колони несли частини українського стягу довжиною 30 метрів. Об’єднанвши дві частини прапора в одну, активісти виконали гімн України та вшанували пам'ять загиблих в АТО.

Акція була започаткована 21 січня 1990 року. Саме у цей день жителі України об’єднали Київ та Львів найдовшим “живим ланцюгом” в історії нашої держави. Незважаючи на те, що ця акція відбувається вже 28 раз, із кожним роком до неї долучається все більша і більша кількість громадян.