Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Засідання директорату від 23 січня 2018 року

Засідання директорату від 23 січня 2018 року

23 cічня 2018 року відбулося чергове засідання директорату, на якому було обговорено ряд важливих питань, зокрема і стратегію розвитку Київського університету імені Бориса Грінченка на 2018-2022 рр..

Окрім цього, Горбенко Г. В., директор Інституту журналістики наголосила на необхідності створення нових електронних навчальних курсів та формування пропозицій нових критеріїв нарахування балів у системі електронного портфоліо. Також вона підкреслила важливість обговорення та надання  пропозицій щодо дорожньої карти якості освіти.

Росінська О. А., заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи повідомила про необхідність перевірки програм навчальних дисциплін на дублювання тем.

Полковенко Т. В., заступник директора з соціально-гуманітарної роботи ознайомив членів директорату з планом заходів, які передбачені на наступний квартал цього року.

Поліщук Т.І.,заступник директора з навчально-виробничих питань повідомила про скликання Конференції трудового колективу Університету, яка відбудеться 30 січня 2017 року та ознайомила членів директорату з процедурою реєстрації делегатів.