Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Як студенти-заочники журналістський досвід переймали

Як студенти-заочники журналістський досвід переймали

2У суботу, 27 січня, до грінченківських журналят-заочників загостили письменник, публіцист, заслужений журналіст України Микола Махінчук та журналіст-краєзнавець з Полтави, постійний автор "Грінченко-інформу" Григорій Титаренко.
Зі справжнісінькою бібліотекою власних книжок і неоціненними практичними порадами — як "і рости, і діяти". А потім в Будинку кіно була дивовижна стріча з легендарним кінооператорм Юрієм Гармашем. І його лекція-спогад про Сергія Параджанова — біля експозиції фотопортретів Генія, створених Юрієм Тимофійовичем.
Валерій ЯСИНОВСЬКИЙ,
завідувач НВМ "Грінченко-Інформ"