Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Стартувала щорічна Міжнародна сертифікатна програма «Комунікаційна безпека»

Стартувала щорічна Міжнародна сертифікатна програма «Комунікаційна безпека»

1У суботу, 10 лютого, в Київському університеті імені Бориса Грінченка стартувала щорічна Міжнародна сертифікатна програма "Комунікаційна безпека", що проводиться кафедрою реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики.

Із привітальним словом до учасників програми звернувся завідувач кафедри реклами та зв'язків з громадськістю, доктор іст. н., професор Л.М.Новохатько. Свого часу саме ця людина стояла біля витоків української інформаційної політики. Саме він створював першу прес-службу при КМУ а згодом АПУ та впроваджував комунікаційні технології працюючи на посадах заступника мера Києва, заступника міністра, міністра культури, на керівних посадах в Укрінформі та інше. Про зміст та специфіку цьогорічної програми розповіли координатори проекту, доценти кафедри – О.В.Курбан та О.П.Гусак.

Цього року кількість слухачів програми збільшилася майже в тричі, також в тричізбільшилися й географія тренерів! Сертифікатна програма об'єднала фахівців з України, Естонії, Ізраїлю, Литви, Іспанії, Латвії. Навчання ж відбуватиметься в режимі тренінгів та майстер-класів, щосуботи  протягом 2,5 місяців.

Перший тренінг провела незалежний бізнес-тренер, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри реклами та зв'язків з громадськістю Київського університету імені Бориса Грінченка, О.П.Гусак на тему: "STOP маніпуляціям!"

Цьогоріч партнерами програми стали: