Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Результати другого туру XV Всеукраїнської олімпіади з видавничої справи та редагування

28954195 557156927994408 2114488658888375017 o21 та 22 березня на базі Української академії друкарства (м. Львів) проходив другий тур XV Всеукраїнської олімпіади з видавничої справи та редагування.

Пишаємося перемогою, яку здобула наша студентка IV курсу Анастасія Володимирівна Литвин. Вітаємо Анастасію та її наукового керівника Ніну Миколаївну Вернигору, кандидата наук із соціальних комунікацій, доцента кафедри видавничої справи Інституту журналістики та бажаємо невичерпного творчого запалу та подальшого професійного зростання!