Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

z3EwG croper ru29-30 березня 2018 року на базі Одеського національного політехнічного університету проходить підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Цього року на участь у конкурсі було подано 46 студентських наукових робіт із 20 вищих навчальних закладів України.

Вітаємо з перемогою у конкурсі студентку V курсу Інституту журналістики Анастасію Литвинову, яка була нагороджена дипломом ІІІ ступеня та її наукового керівника Олену Воскобойнікову-Гузєву, доктора наук із соціальних комунікацій, старшого наукового співробітника.

Бажаємо успіхів і нових професійних та наукових здобутків!

fc45141c-c2c8-450b-9d18-b5b5f2a31858

58f6fb5d-9ce5-4b3d-a4fb-327759cc1f59