Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Студенти-грінченківці на "тижні Відкритого Уряду"

Студенти-грінченківці на "тижні Відкритого Уряду"

IMG 0273З 7 по 11 травня в Україні проходить Тиждень відкритого Уряду. Партнерство «Відкритий Уряд» є багатосторонньою ініціативою - платформою для національних реформаторів.

Так, 8 травня в Клубі Кабінету Міністрів відбулось офіційне відкриття з рядом дискусійних панелей. Роботу заходу розпочав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. «Тиждень Відкритого Уряду – це не формальний захід, а можливість розуміти один одного і далі формувати порядок денний роботи», - підкреслив Прем’єр-міністр.

Студентки IV курсу спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» Вікторія Коваль та Ірина Ситник, що проходили практику в Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, займались створенням фірмової символіки для «тижня Відкритого уряду». Логотипи та зображення, створені в період практики, були основними фірмовими елементами заходу. Також, студентки створили анімаційний відеоролик про участь України в ініціативі «Партнерство «Відкритий уряд», який був продемонстрований на початку заходу.