Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Засідання Вченої ради Інституту журналістики з конкурсних питань

Засідання Вченої ради Інституту журналістики з конкурсних питань

34066845 878340179024357 3640642055090208768 nУ п'ятницю, 1 червня 2018 року в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося засідання Вченої ради. Порядок денний містив низку питань.

Засідання розпочалося урочистостями: викладачів Інституту нагороджували Грамотами за професійні досягнення у 2017-2018 навчальному році.

Друге питання – обрання науково-педагогічних працівників на вакантні посади за конкурсом. Про це доповідала Голова Вченої ради Інституту журналістики Галина Василівна Горбенко. Всіх кандидатів обрано у встановленому порядку.

Наступна інформація стосувалася затвердження планів реалізації наукових тем кафедр, колективних та індивідуальних наукових досліджень. Слово брали завідувач кафедри реклами і зв’язків з громадськістю Л. М. Новохатько та заступники завідувачів кафедр із наукової роботи: Я. С. Фруктова, Н. М. Вернигора та М. В. Макарова.

Заступник директора Інституту журналістики Олена Анатоліївна Росінська оприлюднила інформацію щодо моніторингу створення та використання електронних навчальних курсів, а також спільно із завідувачами кафедр ініціювала обговорення можливостей співпраці Інституту журналістики з роботодавцями.