Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події День журналіста України: церемонія нагородження кращих студентів

День журналіста України: церемонія нагородження кращих студентів

34603340 612995952395558 5779335279424831488 nУ середу, 6 червня 2018 року в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка відублася урочиста церемонія нагородження кращих студентів, в рамках святкування Дня журналіста України.

Понад 50 найактивніших студентів отримали свої нагороди за активну участь у проектах інституту, кафедр та НВМ тележурналістики «Астудія»; участь в іміждевих заходах, організацію та проведення фестивалів і конкурсів; підготовку та інформаційну підтримку проектів та формування іміджу студентської ради Інституту журналістики; активну роботу у суспільно-політичному виданні «Грінченко-інформ».

Вітаємо наших студентів та бажаємо натхнення і сил в новому навчальному році!