Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Завершення програми "Менеджер з соціальних медіа (SMM-просування)"

Завершення програми "Менеджер з соціальних медіа (SMM-просування)"

39283041 1995431503840867 644052121519390720 nУ середу, 15 серпня закінчилось навчання та відбулося вручення сертифікатів слухачам за програмою  "Менеджер з соціальних медіа (SMM-просування)".

Завдяки програмі учасники дізналися  про алгоритми соціальних мереж та специфіку їх роботи; навчилися правильно аналізувати особливості цільової аудиторії та  дізналися про інноваційні шляхи її залучення; під час навчання розробляли стратегії розвитку, опановували технології рекламування нового бренду, а також навчились збільшувати його впізнаваність та підвищувати  лояльність аудиторії.

Вітаємо учасників із завершеннями навчання та бажаємо їм професійних успіхів!