Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Посвята у студенти 2018

Посвята у студенти 2018

posvyata 2018 09

Вже традиційно, в останній день літа, 31.08.2019, в Інституті журналістики відбулася урочиста посвята у студенти Київського університету імені Бориса Грінченка.

У концертній залі навчального корпусу №1, зібралися першокурсники, викладачі, Вчена рада Університету на чолі з ректором Віктором Олександровичем Огнев’юком, почесні гості. Під звуки Гімну України церемонію свята оголосили відкритою.

Студентів-першокурсників вітав увесь колектив грінченківської родини. Святковий концерт супроводжувався хореографічними та музичними композиціями.

Наприкінці церемонії першокурсники отримали символічні студентські квитки

Студентське життя майбутніх журналістів, рекламістів, видавців та фахівців інформаційної справи традиційно розпочалося з виконання Гімну Університету й, безумовно, з усміхнених облич грінченківської родини.

Наприкінці церемонії першокурсники отримали символічні студентські квитки

Початок прекрасного студентського життя розпочався традиційно з виконання Гімну Університету й, безумовно, з усміхнених облич Грінченківської родини.

Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Посвята у студенти 2018