Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Інститут журналістики Університету Грінченка на Форумі Креативних Індустрій.

Інститут журналістики Університету Грінченка на Форумі Креативних Індустрій.


forum creatyvnyh 03Захід проходив 7-8 вересня, в центрі міста, в НСК «Олімпійський». Подія об’єднала видатних експертів з різних галузей, які створюють “Ефект Медичі”(для досягнення успіху тепер монодисциплінарного підходу вже не досить, майбутнє лежить там, де перетинаються і перетікають одна в одну різні концепції, дисципліни й культури) в Україні.Перший день був присвячений питанням успішного впровадження інновацій для бізнесу, пошуку партнерів та розвинення українського інтелектуального продукту. Про українські технології зараз, які згодом можуть змінити правила гри на міжнародному рівні. А ще – про безмежну силу креативного мислення і цифрові технології майбутнього.

Другий день – публічна дипломатія і пошук факторів, які впливають на формування національної ідеї. Говорили про кіно, освіту, молодь, ЗМІ, громадські ініціативи і суспільство в цілому. А також – про те, як не вистачає хороших новин та гумору в нашому житті.

Інститут журналістики став учасником експо-зони III Форуму Креативних Індустрій, який відбувся у Києві в рамках Creativity Days Ukraine. Форум також відвідали викладачі кафедр на чолі з директором Інституту журналістики - Горбенко Галиною Василівною.

Висловлюємо вдячність Ірині Вікторівні Кузнєцовій - офіційному представнику Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions, організатору Днів Креативності в Україні, викладачу кафедри реклами та зв`язків з громадськістю та Борзаківській Карині - студентці 5 курсу Інституту журналістики за можливість долучитися до події!

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Інститут журналістики Університету Грінченка на Форумі Креативних Індустрій.