Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Відкрита лекція для журналістів «Порушення прав журналістів і обмеження свободи слова в тимчасово окупованому Криму»

zustrich 03Сьогодні, 31 жовтня 2018 року в Інституті журналістики відбулася відкрита лекція журналістки, викладачки Таврійського національного університету імені В.Вернадського (Київ), члена Меджлісу кримськотатарського народу, Юксель Гаяни  "Порушення прав журналістів і обмеження свободи слова в тимчасово окупованому Криму".

Студентам першого курсу було важливо дізнатися про три етапи переслідувань журналістів, починаючи  з початку окупації Криму у 2014 року. Гаяна Юксель працювала в інформаційному агентстві у 2014 році у надзвичайних умовах і  висвітлювала різноманітні події: і захоплення адміністративних будівель та  військових частин, і репресії та переслідування  проукраїнських журналістів.  Вона розповіла про сучасний стан преси Криму, про  пропаганду і злочинні дії російської влади. Студенти були залучені до обговорення даного питання і ставили питання журналістці. Гаяна Юксель  висловила кілька побажань майбутнім журналістам : бути поінформованими, завжди критично аналізувати інформацію, вміти протидіяти маніпуляціям і пропаганді, і найголовніше - любити свою країну.  Кафедрі журналістики та нових медіа доповідачка  подарувала книги з даної проблеми. Організаторами зустрічі були викладачі кафедри журналістики і нових медіа  О.А.Росінська та О.А.Хамедова.