Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Міжнародний форум фахівців із інформаційної безпеки

Міжнародний форум фахівців із інформаційної безпеки

П'ятий щорічний міжнародний форум фахівців із інформаційної безпеки

"ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА: АКТУАЛЬНІ ТРЕНДИ_2018"

kinchevuy banner

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

kurban 01Міжнародний форум фахівців із інформаційної безпеки започатковано у 2012 р. фахівцями кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

Протягом кількох перших років існування, проект реалізовувався у форматі різнопланових конференцій, семінарів, авторських майстер-класів. Згодом, на його базі сформувалося професійне експертне середовище, а постійними партнерами проекту стали Військовий інститут КНУ імені Т. Шевченка, ГО “Агенція розвитку громадського суспільства” та Фундація “Міжнародний центр безпеки та оборони” (Естонія).

Останні кілька років форум відбувається під загальним неймом “ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА: АКТУАЛЬНІ ТРЕНДИ” та збирає великі аудиторії експертів та слухачів з багатьох країн світу. Зокрема, серед учасників зустрічей були представники таких країн, як: Естонія, Литва, Польща, Іспанія, Ізраїль, Казахстан, Білорусь, Латвія, Азербайджан, Туреччина.

Кожного року Форум збирає в режимі off-line - 150-200 та on-line – 15-20 тис. фахівців, які обмінюються знаннями та досвідом у форматі панельних дискусій, майстер-класів, презентацій, доповідей та вебінарів.  До минулого року, Форум проходив переважно у форматі не публічних зустрічей і лише зараз набуває відкритості та медійності.

Традиційно, у заходах проекту беруть участь незалежні іноземні та українські експерти, журналісти, представники Міністерства оборони України, Міністерства інформаційної політики, КНУ імені Т.Шевченка, Академії управління при Президенті України, регіональних органів влади та закладів вищої освіти з різних регіонів.

ПАРТНЕРИ ФОРУМУ

informahiyna bezpeka 15.png informahiyna bezpeka 16 informahiyna bezpeka 17 informahiyna bezpeka 18png

РАДІО "ГОЛОС ДОНБАСУ"

Авдіївка – 95,7 МГц Бахмут – 87,9 МГц Волноваха – 100,3 МГц Краматорськ, Слов’янськ – 90,4 МГц Лисичанськ – 88,2 МГц Маріуполь – 88,0 МГц Мар’їнка – 95,3 МГц Щастя -95,7 МГц

Інформаційна інтернет-агенція "ПЕТР и МАЗЕПА"

Телеканал УТВ

Суспільно-політичний канал, який охоплює м. Одесу та Одеську область. Має власне виробництво ТБ-проектів та ретранслює окремі телепроекти телеканалу ZIK.

Незалежне інтернет-видання BY24.ORG. (Беларусь)

ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ ПАРТНЕРІВ

П'ятий міжнародний форум

«ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА: АКТУАЛЬНІ ТРЕНДИ- 2018»

П'ятий щорічний міжнародний форум фахівців із інформаційної безпеки "ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА: АКТУАЛЬНІ ТРЕНДИ_2018" підбиватиме підсумки розвитку безпекових технологій за пройдешній рік.

Основний МЕЙНСТРІМ року та Форуму - інноваційні методи та засоби використання "м'якої сили" в сучасних гібридних протистояннях.

СТРУКТУРА ФОРУМУ - панельні дискусії та майстер-класи.

ПАНЕЛЬНІ ДИСКУСІЇ:

1.  Здобутки та інновації в галузі гуманітарних інформаційних безпекових технологій 2018-го.
  2. Перспективи розвитку інформаційних безпекових процесів 2019 року.
  3. Сучасна медіа безпека: проблеми та перспективи.

МАЙСТЕР-КЛАСИ проводимуться в кілька потоків по таким темам:

1. Регіональні кейси (Єстонія, Литва, Україна, Беларусь, Ізраїль, Казахстан, Арменія, Грузія)
  2. Факт-чекінг
  3. Лобіювання
  4.  Гібридні військові конфлікти
  5.  Кібервійна
  6. Громадські організації, як інструмент тиску на державу та суспільство
  7.  Методи та засоби деструктивного впливу на силові структури
  8. Інноваційні психотехнології

informahiyna bezpeka 14.png

Сторінка Форуму в Facebook

З питань участі у Форумі звертайтесь: