Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Конференція членів (делегатів) Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка

konf 0231 жовтня 2018 року відбулась Конференція делегатів Наукового товариства Київського університету імені Бориса Грінченка.

Були присутні представники Наукових товариств з різних інститутів, у тому числі з Інституту журналістики: голова - Ірина Широкова, секретар - Анна Феринська та представник SMM-команди - Ксенія Пріємська. На заході був представлений звіт Ольги Мусіяченко за минулий та частково поточний рік, присутні змогли прослухати промови, які стосувалися діяльності Наукового товариства.  Подія закінчилася обранням голови - Ольги Мусіяченко, заступника - Альони Попової та секретаря - Лоліти Грановської, а також нагородженням активних членів товариств і груповим селфі!