Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Конференція «Журналістська освіта в Україні: чи працює система?»

Конференція «Журналістська освіта в Україні: чи працює система?»

detector media 017 листопада 2018 року відбулася загальноукраїнська конференція "Журналістська освіта в Україні: чи працює система?" Подія організована ГО «Детектор медіа» у рамках проекту Danida. На конференції Інститут журналістики представляли завідувач кафедри журналістики та нових медіа О.О. Семенець, заступник директора з наукової роботи В.Л. Іващенко та завідувач кафедри видавничої справи та редагування Л.Г. Масімова.

Під час конференції були презентовані результати дослідження ГО про якість журналістської освіти в Україні, з результатами можна ознайомитися за посиланням

Було досліджено збалансованість навчального плану, характеристику викладацького складу, можливості для професійного розвитку під час навчання, взаємодію з медіа-індустрією, технічну оснащеність вишів, інтегрованість в український та світовий навчальний процес, проводився аналіз сайтів та соціальних мереж ЗВО, враховувалась думка представників медіаіндустрії, студентів та випускників.

Фотографії взяті з офіційної сторінки ГО "Детектор Медіа" в Facebook.

Фотограф: Максим Лисовий.