Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Святкування Дня Інституту журналістики 2018

Святкування Дня Інституту журналістики 2018

DSC0405216 листопада 2018 року в рамках святкування Дня Інституту журналістики було організовано зустрічі з успішними випусниками Інституту, що розповіли про свій шлях реалізації в професії та майстер-класи від представників професій, які поділилися власною формулою успіху.

Цьогоріч свято влаштували максимально орієнтованим на практику сучасного українського медіа-середовища, з урахуванням нагальних потреб, запитів та інтересів студентства.

На кафедрі журналістики та нових медіа зі студентами спілкувались успішні випусники та зірки телеекранів:

Андрій Гевко – випускник 2018 року, журналіст проекту«Крим. Реалії», Міла Китаєва – випускниця 2017 року, ведуча програми «Прогулянки містом» на телеканалі«Київ» та Вікторія Бубнюк – випускниця 2017 року, журналістка ранкової програми «Ранок з Україною»- телеканал "Україна".

Цікавий майстер-клас провели відомі журналісти – Орест Сохар – головний редактор інтернет-видання "Обозреватель" та Ольга Шилкіна – журналіст інформаційного телеканалу«Прямий».

Студенти освітньої програми «Видавнича справа та редагування» із захватом слухали мотиваційні промови від випускників кафедри, які досягли успіху в професійній сфері. Уляна Пеленьо – випусниця 2017 року, відома інстаграм блогерка; та Микита Фруктов – випускник 2016 року, керівник відділу продажів видавництва «Баланс Бізнес Букс»

Про секрети та можливості видавничого бізнесу розповів Антон Мартинов - співвласник видавництва «Наш формат».

Для студентів кафедри бібліотекознавства та інформології виступили успішні випускники: Анна Падалка – випускниця 2018 року, провідний бібліотекар Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого та Дмитро Павленко – випускник 2016 року, бібліотекар першої категорії Національної історичної бібліотеки України, які довели, що бібліотечна та інформаційна справа йде в ногу з часом та відповідає на всі запити сучасності – адже в цій сфері працює молода та амбіційна молодь.

Про особливості фаху та професійний розвиток розповіли Людмила Галаган – директор Фонду Президентів України Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, кандидат політологічних наук, старший науковий співробітник та Андрій Кушерський, молодший науковий співробітник Фонду Президентів України.

Студенти-рекламісти зарядились позитивом та отримали порцію мотивації від Яни Бакун – випускниці 2016 року, керівника відділу комунікації в Star Light Digital. Також своїм професійним досвідом поділився Євген Селюх – випускник 2018 року, а тепер і викладач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю.

Цінними рекомендаціями та секретами успіху поділилися зі студентством такі видатні фахівці: Ірина Кузнєцова – директор агенції маркетингових комунікацій DIALLA, Президент Благодійного фонду «Пробіг між каштанами», офіційний представник фестивалю Cannes Lions («Канські леви») в Україні, Лауреат премії «Слід в рекламі: Людина року»; Євгенія Присяжна — PR-менеджер компанії Konica Minolta Ukraine Олена Дальська – PR-директор агенції маркетингових комунікацій SAME & Friends; Олексій Курпас – радник мера м. Києва Віталія Кличка, політичний блогер, керівник прес-служби Національного заповідника «Софія Київська», член Національної спілки журналістів України; Андрій Шатирко – засновник та директор агенції Shatyrko Digital (просування в YouTube). Спеціальний кореспондент Центрального друкованого органу Міністерства оборони України газети «Народна армія» Олександр Шульман провів для студентів І-ІІ курсів спеціалізацій «Реклама і зв’язки з громадськістю» й «Журналістика» майстер-клас «Репортажна фотозйомка в умовах бойових дій»

Після лекцій та майстер-класів відбулося урочисте нагородження грамотами та подяками найактивніших студентів Інституту журналістики за їхню медіа-просвітницьку діяльність, наукову активність, участь в організації заходів Інституту та з нагоди Міжнародного дня студентів.

Колектив Інституту журналістики щиро вітає всіх колег із Днем Інституту та професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

 

 

 

 

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Інститут Новини Події Святкування Дня Інституту журналістики 2018