Ви тут: Головна Структура Інші підрозділи Навчальний відділ Цюра Маргарита Анатоліївна
Контактна інформація

(044) 485-20-82
m.tsiura@kubg.edu.ua
вул. М. Тимошенка, 13-Б, каб. 105

Цюра Маргарита Анатоліївна

методист навчального відділу

Науковий ступінь, вчене звання

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Біографія

 

  • З 2010 р. по 2013 р. навчалась в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка, отримала з відзнакою диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю: «Бібліотечна справа».
  • З 2013 р. по 2016 р. навчалась в Київського університету імені Бориса Грінченка, отримала з відзнакою диплом бакалавра за спеціальністю: «Книгознавство, бібліотекознавство, бібліографія».
  • З 1 вересня 2016 р. магістр Київського університету імені Бориса Грінченка. Спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

 

Професійний і науковий інтерес

Коло професійних та наукових інтересів охоплюють питання бібліотерапії в межах сучасного бібліотекознавства. 

Інше

Учасниця Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Бібліотека в цифровому медіа світі» (2014-2016 рр.), Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми економічного розвитку підприємств видавничо-поліграфічної галузі» (2014-2015 рр.), Грінченківського фестивалю «СлоВесна» (2014 р.). Посіла ІІ місце у І Всеукраїнському фестивалі буктрейлерів «Book fashion» та ІІІ місце у V-му Всеукраїнському студентському Фестивалі виставкових технологій «ЕКСПО-ЗІРКА-2015». 

Powered by Sigsiu.NET

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Інші підрозділи Навчальний відділ Цюра Маргарита Анатоліївна