__________________________________________________________

Мистецтво книги: виставка книжкової графіки Ігоря Женченка

З нагоди Всесвітнього дня книги та авторського права 18 квітня в Інституті журналістики відкривається персональна виставка книжкової графіки члена Національної спілки художників України, Голови Правління Київської спілки художників книги, директора видавництва «Жнець», старшого викладача кафедри видавничої справи Ігоря Вікторовича Женченка.

За свою творчу діяльність Ігор Женченко оформив понад триста різноманітних за жанрами і тематикою книжкових видань. Тричі лауреат конкурсу «Мистецтво книги України». У 2011 р. отримав найвищу нагороду конкурсу — диплом імені Івана Федорова. Має нагороди від державних та громадських організацій за високопрофесійне художнє оформлення видань.

Є автором багатьох дизайнерських розробок логотипів, фірмових стилів, web-сайтів, різноманітної рекламної продукції, комп’ютерних ігор.

Виставка триватиме до 28 квітня (хол Інституту журналістики біля кафедри видавничої справи).

Afisha Zhenchenko2019

__________________________________________________________