Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра видавничої справи Наукова робота

Кафедра видавничої справи проводить наукову роботу в таких напрямах:

LogoKN

На кафедрі розпочав роботу студентський гурток «Креативна наука», головною метою якого є:

• організація участі студентів у наукових конференціях, форумах;

• залучення учасників гуртка до проведення круглих столів, відкритих навчальних семінарів;

• підготовка студентів спеціальності «Видавнича справа та редагування» до конкурсу студентських наукових робіт.

____________________________________________________________________________________________

obklad integrovani komunikatsii

Кафедра готує до друку науковий журнал Інституту журналістики «Інтегровані комунікації = Integrated communications» (свідоцтво про державну реєстрацію № 21991–11891Р від 31 березня 2016 р.), що виходить двічі на рік.

LogoCon2

Кафедра є співорганізатором Всеукраїнської науково-практичної конференції «Комунікаційні стратегії сучасної школи» та Міжнародної науково-практичної конференції «Соціальні комунікації в інтеркультурному просторі: міжконтинентальний діалог інтелектуалів».

На кафедрі відбувається підготовка студентів до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт і Всеукраїнській студентській олімпіаді (2016 – 2017 н. р.).

Під науковим керівництвом завідуючої кафедрою Масімової Лариси Гагіківни 2016 року на Конкурсі студентських наукових робіт з «Видавничої справи та редагування», що проходив в Українській академії друкарства (м. Львів), дипломом ІІ ступеня була нагороджена студентка ІV курсу Захарчук Олеся за роботу «Специфіка редакторської підготовки перекладних науково-популярних видань», а нещодавно за участь у відкритому конкурсі студентських наукових робіт «Молодь і поліграфія» дипломом ІІІ ступеня нагороджена Кухтєй Марія за розвідку «Українська мелодрама на сучасному видавничому ринку».

Zakharchukd1-2017

Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра видавничої справи Наукова робота