Події кафедри видавничої справи

Book fashion - 2018: попередній перегляд буктрейлерів і промороликів

200418bf17 квітня 2018 року відбувся відкритий попередній перегляд робіт, що надійшли на IV Всеукраїнський фестиваль буктрейлерів і промороликів «Book fashion», який організовує кафедра видавничої справи Інституту журналістики. Конкурс проводиться вже вчетверте серед студентів та школярів з метою популяризації читання та привернення уваги молоді до новинок книжкового ринку.

Детальніше:

Нова газета

npap18На кафедрі видавничої справи створено студентську редакцію газети Академії наук вищої освіти України «Академія».

Детальніше:

Книжкова презентація від Видавництва Старого Лева

190418 217 квітня студенти першого курсу Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка разом з доцентом кафедри видавничої справи Осмоловською О.А. відвідали книжкову презентацію Видавництва Старого Лева детективного роману Сергія Оксеника «Вбивство п'яної піонерки». Зустріч відбулася у Бібліотеці Антоновичів.

Детальніше:

Гостьова лекція відомих медійників

gl04184 квітня до Інституту журналістики завітали директор департаменту новин "1+1 медіа" Сергій Попов, керівник Вищої школи Media & Production медіа-холдингу "1+1 media" Юрій Білокур та координатор цієї ж школи Олена Конопля з презентацією нового проекту та гостьовою лекцією.

Детальніше:

Сергія Цушка вітали в Інституті журналістики

cushko021 березня – Всесвітній день поезії. У цей день до Київського університету імені Бориса Грінченка завітав Сергій Вікторович Цушко.

Детальніше:

Студенти у книгарні "Є"

Kn e0218У вівторок, 20 лютого, у книгарні "Є" художники-ілюстратори Art Studio "Agrafka" Романа Романишин та Андрій Лесів презентували свої пізнавальні книги-картинки – «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу». Переймати досвід в одних з найуспішніших українських книжкотворців останніх років прийшли студенти-грінченківці спеціальності «видавнича справа та редагування».

Детальніше:

Вітаємо переможців фестивалю блогерів "SMART BLOG"

Переможці Всеукраїнського фестивалю блогерів "SMART BLOG"

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter