Події кафедри видавничої справи

Круглий стіл "Актуальні питання підготовки фахівців з видавничої справи та редагування" відбувся!

stil0518В Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка кафедра видавничої справи ініціювала проведення Круглого столу "Актуальні питання підготовки фахівців з видавничої справи та редагування", який 25 травня провела спільно з Українською асоціація видавців та книгорозповсюджувачів.

Детальніше:

Марина Курапцева в Інституті журналістики

zu27041827 квітня 2018 року студенти-видавці першого курсу Інституту журналістики Кафедри видавничої справи Університету Грінченка мали чудову нагоду - поспілкуватися з цікавою людиною, дізнатися певні професійні секрети та відчути і зрозуміти те, про що вони на мирній київській землі, напевно, ніколи й не думали. Журналістка, поетка, письменниця Марина Курапцева була спікером цієї цікавої зустрічі.

Детальніше:

Нагородження переможців IV Всеукраїнського фестивалю буктрейлерів «Book fashion»

cbf041821 квітня 2018 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка нагородили переможців Всеукраїнського фестивалю буктрейлерів і промороликів «Book fashion». Конкурс, який організовує кафедра видавничої справи Інституту журналістики, проводиться вже вчетверте. Його учасники - студенти і школярі, які створюють рекламні ролики на улюблені книги, чим привертають уваги молоді до новинок книжкового ринку та популяризують читання в Україні.

Детальніше:

Book fashion - 2018: попередній перегляд буктрейлерів і промороликів

200418bf17 квітня 2018 року відбувся відкритий попередній перегляд робіт, що надійшли на IV Всеукраїнський фестиваль буктрейлерів і промороликів «Book fashion», який організовує кафедра видавничої справи Інституту журналістики. Конкурс проводиться вже вчетверте серед студентів та школярів з метою популяризації читання та привернення уваги молоді до новинок книжкового ринку.

Детальніше:

Нова газета

npap18На кафедрі видавничої справи створено студентську редакцію газети Академії наук вищої освіти України «Академія».

Детальніше:

Книжкова презентація від Видавництва Старого Лева

190418 217 квітня студенти першого курсу Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка разом з доцентом кафедри видавничої справи Осмоловською О.А. відвідали книжкову презентацію Видавництва Старого Лева детективного роману Сергія Оксеника «Вбивство п'яної піонерки». Зустріч відбулася у Бібліотеці Антоновичів.

Детальніше:

Гостьова лекція відомих медійників

gl04184 квітня до Інституту журналістики завітали директор департаменту новин "1+1 медіа" Сергій Попов, керівник Вищої школи Media & Production медіа-холдингу "1+1 media" Юрій Білокур та координатор цієї ж школи Олена Конопля з презентацією нового проекту та гостьовою лекцією.

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter