Події кафедри видавничої справи

Алла Миколаєнко – про досвід видання власних книг

 

Myk 113 лютого наймолодші студенти спеціальності «Видавнича справа та редагування» зустрілися з поетесою, журналісткою та науковицею Аллою Миколаєнко.

Детальніше:

Якою буде нова магістерська освітня програма «Контент-продюсування цифрових медіапроєктів»?

IMG 7760

 

Обговорили нову магістерську освітньо-професійну програму «Контент-продюсування цифрових медіапроєктів», яку пропонує кафедра видавничої справи для спеціальності «Журналістика».

Детальніше:

Церемонія нагородження IV Всеукраїнського фестивалю блогерів "Smart Blog"

smartblog 17 грудня 2019 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася церемонія нагородження IV Всеукраїнського фестивалю блогерів "Smart Blog".

Детальніше:

Грінченківці зустрілись із Матвієм Ганапольським: майстер-клас від відомого журналіста

14 листопада 2019 року в Київському університеті ім. Б. Грінченка відбувся майстер-клас на тему «Як досягнути успіху в журналістиці». Спікером став відомий журналіст, громадський діяч, письменник, актор кіно, теле- та радіоведучий Матвій Ганапольський. Під час відкритої лекції гість розповів про складові професійного успіху, поділився власним досвідом та відповів на запитання студентів.

Детальніше:

Студенти про зустріч із Сергієм Жаданом

zhad47 жовтня 2019 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася зустріч з українським сучасним письменником Сергієм Жаданом. Модератором події була Світлана Привалова.

Детальніше:

«Декому краще вдаються приголосні, декому – голосні»: Жадан в Університеті Грінченка

 

DSC02099«Декому краще вдаються приголосні, декому – голосні….». Сергієві Жадану, найвідомішому сучасному письменникові України, вдаються як приголосні, так і голосні. У переповненій актовій залі Університету Грінченка на творчу зустріч з автором зібралися кілька сотень студентів та викладачів.

Детальніше:

Анонс: зустріч із Сергієм Жаданом

zhadan

7 жовтня о 12.00 в актовій залі Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться зустріч із Сергієм Жаданом. Модератор зустрічі – Світлана Привалова

Запрошуємо всіх охочих. 

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter