Події кафедри видавничої справи

Знову перемоги! GRINCHENKO JOURNALIST 2019

 

gj2У День журналіста України 6 червня відбулася II Церемонія нагородження премією "GRINCHENKO JOURNALIST". Кращі викладачі та студенти Інституту журналістики були відзначені преміями за наукові досягнення, соціально-громадську діяльність, просування бренду ІЖ та активну участь у заходах Київського університету імені Бориса Грінченка.

Детальніше:

Ректор КУБГ відзначив грамотами представників кафедри видавничої справи

 

hramoty30 травня 2019 року на засіданні Вченої ради Університету ректор Київського університету імені Бориса Грінченка Огнев'юк Віктор Олександрович відзначив грамотами за переможні місця у конкурсах наукових робіт кращих студентів та їх керівників.

 

За I місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Журналістика» грамотами відзначили Куліш Ярославу Олександрівну та Масімову Ларису Гагіківну.

Детальніше:

Засідання наукового гуртка «Креативна наука»

nauk gurt24 травня 2019 року відбулось засідання студентського наукового гуртка «Креативна наука». Запрошеним гостем була заступник директора Інституту журналістики з наукової роботи Іващенко Вікторія Людвігівна. Вона розповіла учасникам про важливість правильного оформлення наукових праць.

Детальніше:

Засідання кафедри № 10

k10 122 травня 2019 року відбулось кадрове засідання кафедри видавничої справи № 10

В рамках питань винесених на порядок денний засідання було обговорено звіти доцентів кафедри Масімової Лариси Гагіківни, Александрович Марини Василівни та Вернигори Ніни Миколаївни про стажування без відриву від виробництва на кафедрі видавничої справи та редагування Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 18 березня до 18 квітня 2019 р. Голосуванням було вирішено оцінити виконання індивідуальних програм стажування позитивно.

Детальніше:

Англомовна колонка для публікацій студентів та викладачів в Грінченко-інформ

 З 17 квітня 2019 року кафедра видавничої справи запустила новий мас-медійний проект для студентів. Навчально-виробнича майстерня "Грінченко-Інформ"  розмістила англомовну колонку для тих студентів та викладачів, хто має бажання публікувати свої публіцистичні статті та оповідання англійською мовою. Колонка має назву Fiction/ Opinion Column.  Перші роботи студентів видавців II курсу вже вийшли в комунікативний простір України. Редактором колонки є доцент кафедри видавничої справи Харченко Олег Валентинович. Таким чином, освоюючи професію видавця, студенти мають чудову нагоду спробувати свої сили у міжнародній журналістиці та англомовній літературі.

Переможці V Всеукраїнського фестивалю буктрейлерів та промороликів Book Fashion

 

book blogЦеремонія нагородження переможців V Всеукраїнського фестивалю буктрейлерів та промороликів Book Fashion відбулася20 квітня 2019 року. Цьогоріч участь у конкурсі взяли понад 100 робіт, а на церемонію нагородження приїхали учні та студенти з усієї України.

Детальніше:

Творча зустріч Ніни Миколаївни Вернигори

 

vernyhora24 квітня доцент кафедри видавничої справи Ніна Миколаївна Вернигора провела творчу зустріч із учнями гімназії «Потенціал». Як дитяча письменниця вона розкрила таємниці народження та життя книжкових героїв.

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter