Події кафедри видавничої справи

Гостьова лекція Тетяни Терен для студентів-видавців

ter101810 жовтня студенти-видавці відвідали гостьову лекцію української журналістки, кураторки книжкових проектів та літературних програм Тетяни Терен. Формат діалогу дозволив студентам отримати вичерпні відповіді на пов'язані з майбутньою професією запитання.

Детальніше:

Студенти-видавці навчаються на реальних кейсах

lys0918Студенти-видавці 3 курсу 25 вересня 2018 року відвідали цікаву презентацію книги «Аліска, фронтова лисичка», в якій розповідається про війну очима лисички.

Детальніше:

Студенти на Форумі видавців у Львові

FVL091819-23 вересня 2018 року відбувся 25-й BookForum у Львові, де виявляли свої фахові здібності й студенти 3 курсу освітньої програми «Видавнича справа та редагування».

Детальніше:

Музей Грінченка-2018

MBG 20183 жовтня першокурсники спеціальності «Видавнича справи та редагування» відвідали університетський музей Бориса Грінченка.

Детальніше:

Презентація відеоуроків до навчального посібника з основ редагування

 

prez red0110201826 вересня студенти 3-го курсу Інституту журналістики презентували відеопідручник «Літературне редагування». Він став результатом проектної роботи студентів-видавців та викладача кафедри видавничої справи Вернигори Ніни Миколаївни в межах дисципліни «Навчальні видання».

Детальніше:

Медіа-фестиваль «Буковель натхнення»

buko01Хто творить добро для інших та як бути благодійником на ініціативі, як отримати гроші грантодавців та що станеться з газетами й журналами за кілька років? Ці та інші теми обговорювали під час медіа-фестивалю «Буковель натхнення» в Карпатах.

Детальніше:

ХVI Міжнародний з’їзд славістів в Белграді (Сербія)

slavisty 07Наприкінці літа, 20 – 27 серпня 2018 року в Белграді (Сербія) відбувся ХVI Міжнародний з’їзд славістів / серб. Међународни конгрес слависта (офіційна церемонія відкриття: http://mks2018.fil.bg.ac.rs ). Організатори: Міжнародний комітет славістів (далі – МКС), Асоціація славістичних товариств Сербії, Сербська академія наук та мистецтв, Філологічний факультет Університету в Белграді.

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter