Події кафедри видавничої справи

Студенти-грінченківці – волонтери літературного конкурсу «Коронація слова»

ks5Нещодавно відбулася довгоочікувана літературна подія – 17-та церемонія нагородження переможців Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Студенти та викладачі Київського університету імені Бориса Грінченка стали свідками народження нових письменницьких зірок на літературному небосхилі України.

Детальніше:

Кафедра видавничої справи розпочинає співпрацю з Українською асоціацією видавців і книгорозповсюджувачів

memorandum-12 червня 2017 р. Інститут журналістики та Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів підписали меморандуму про співробітництво.

Детальніше:

6 червня - День журналіста

dzd02Починається червень, і всім студентам-грінченківцям говоримо про іспити, курсові роботи та дипломні проекти. Та не тільки про це! Пригадаємо і деякі події, що відбулися наприкінці травня і в яких наші студенти брали безпосередню участь.

Детальніше:

Майстер-клас зі створення буктрейлера на Книжковому Арсеналі

BL1A0991На VІІ Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» кафедра видавничої справи Університету Грінченка організувала незвичну подію – воркшоп «Дивитися не можна читати: як створити буктрейлер».

Детальніше:

Призери фестивалю Book Fashion - 2017

bf07Щиро вітаємо призерів фестивалю BookFashion - 2017! Сподіваємося, що всіх цьогорічних учасників фестивалю чекають все нові й нові перемоги у майбутньому!

Детальніше:

BookFashion – найкнижковіший фестиваль грінченківської родини

bf0022 квітня у Всесвітній день книги й авторського права в Університеті Грінченка вже традиційно підбивають підсумки Всеукраїнського фестивалю буктрейлерів та промороликів Book Fashion.

Детальніше:

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді!!!

image-328-30 березня 2017 року в Українській академії друкарства (м. Львів) відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади та ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Видавнича справа та редагування».

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter