Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра видавничої справи Події Призери фестивалю Book Fashion - 2017

Призери фестивалю Book Fashion - 2017

bf07Щиро вітаємо призерів фестивалю BookFashion - 2017! Сподіваємося, що всіх цьогорічних учасників фестивалю чекають все нові й нові перемоги у майбутньому!

 

 

Гран-прі

Садурська Анастасія, Садурська Єлизавета, Львов Олег

(Романівська гімназія, смт. Романів, Житомирська обл.
Київський університет ім. Б. Грінченка, Київ)
https://www.youtube.com/watch?v=OmXY58m3p_E

 

Ігровий буктрейлер (міні-фільм за книгою)

Студенти

І

Гладаревська Анна; Абросімова Єлизавета

(Київський університет імені Бориса Грінченка;

Київський національний університет культури і мистецтв)

https://www.youtube.com/watch?v=QEKwyfQpdvE&feature=youtu.be

ІІ

Щербина Анжеліка (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки)

https://www.youtube.com/watch?v=HB6dJEdFAZg

ІІІ

Тимінський Максим (Камя'нець-Подільський Національний Університет ім. Івана Огієнка)

https://www.youtube.com/watch?v=mtekzNHVxMI

Драч Альона

(Київський університет імені Бориса Грінченка)

https://www.youtube.com/watch?v=yrULuK0BwOY

 

Школярі

І

Ткаченко Анастасія (Краматорська Загальноосвітня школа I-III ступенів №8, 11-А)

https://youtu.be/AHHD_RUcSFE

 

ІІ

Масенко Ярослав (Хорольська гімназія Хорольської районної ради Полтавської області)

https://youtu.be/AUT6r4WYLbs

 

ІІІ

Олійник Ірина(Кам’янський медичний коледж

сестринська справа, 1 курс)

https://youtu.be/CyQwxzjzwTw

 

Клипун Олександра (Школа І-ІІІ ступенів № 163 ім. М. Кирпоноса)

https://youtu.be/ZYjG0OZA0go

 

 

Спеціальна відзнака від

Київської спілки художників книги

І

Дячук Валерія, Просяник Карина, Пшенична Анна, Ружанська Анастасія (Київський університет імені Бориса Грінченка)

https://youtu.be/iynZdmLbS4o

 

ІІ

Кірюшина Аліна, Руденко Ганна

(Київський Університет імені Бориса Грінченка)

https://www.youtube.com/watch?v=GAO_iOluB2I

 

Драч Альона(Київський університет імені Бориса Грінченка)

https://www.youtube.com/watch?v=yrULuK0BwOY

 

ІІІ

Чепурнова Яна, Стецюк Єлизавета-Анна, Римаренко Поліна (Київський університет імені Бориса Грінченка)

https://www.youtube.com/watch?v=YiEy5nII01w

Венгерчук Анастасія, Максимов Леонід

(Київський університет імені Бориса Грінченка)

https://www.youtube.com/watch?v=D3-6zU1_nfo

Душебо Єлизавета, Фадєєва Євгенія, Сумінова Наталія

(Київський університет імені Бориса Грінченка)

https://youtu.be/J_8YWfk-g9k

 

 

Трейлер до «розумної» книги

І

Шапоренко Анастасія (Ліцей «Наукова зміна», 11 клас)

https://www.youtube.com/watch?v=BXYTZFLQLhE

 

ІІ

Кобилинська Анастасія,Кучина Галина

(Київський університет імені Бориса Грінченка)

https://youtu.be/emJ9Ch__BDI

 

ІІІ

Ткаченко Катерина (Педагогічний інститут Київського університету імені Бориса Грінченка)

https://youtu.be/3X3sZ77Tc7E

 

Лідер переглядів

Карпета Світлана (Київський університет імені Бориса Грінченка)

https://www.youtube.com/watch?v=ZuoAeeMxwD4

 

 

Анімаційний буктрейлер

І

Тимошенко Аліса, Мостовий Максим (Берестівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області., 6 клас)

https://www.youtube.com/watch?v=9aiEv0DiPsk

 

ІІ

Ліхідченко Дмитро (Бердичівський педагогічний коледж, Соціальна педагогіка ІІІ курс)

https://www.youtube.com/watch?v=ZDA_TU2wT7s

 

Трунова Вікторія, Куйко Юлія (Краматорська загальноосвітня школа I-III ступенів №9)

https://www.youtube.com/watch?v=a0HPmNYEx08&feature=youtu.be

 

ІІІ

Такун Ольга, Якобчук Катерина, Кухтик Марина (Київський університет ім. Бориса Грінченка)

https://vk.com/video?z=video116845775_456239088%2Fpl_cat_updates

Білоконь Діана, Глінська Богдана, Маліневська Євгенія

(Київський університету імені Бориса Грінченка, Київський університет імені Тараса Шевченка)

https://www.youtube.com/watch?v=QBAu2Hh9a8k

 

Трейлер до шкільної програми

СТУДЕНТИ

І

Кузнецова Діана, Вірська Марина, Танасієнко Аліна

(Київський університет ім. Бориса Грінченка)

https://youtu.be/_vEq5t75KeU

 

ІІ

Денищик Дмитро, Конончук Дмитро, Мельник Катерина

(Київський університет ім. Бориса Грінченка)

https://youtu.be/Ixo76QsPqdU

 

ІІІ

Кіон Катерина, Міщенко Антон, Дмитренко Олеся, Горєтая Дар’я (Відокремлений підрозділ «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка»

м. Лисичанськ, Луганська обл.)

https://youtu.be/sh8ZjAwb6Mg

Бєлоглазова Поліна, Костюк Назар, Полуянова Анастасія

(Київський університет ім. Бориса Грінченка)

https://www.youtube.com/watch?v=rhGGO2-eiT4

 

 

ШКОЛЯРІ

І

Черненький Тимофій (Школа І-ІІІ ступенів № 163 ім. М. Кирпоноса)

https://youtu.be/4rAz3IEEp3w

 

ІІ

Брюховецька Дар`я, Голопьорова Владлена (Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка)

https://www.youtube.com/watch?v=Q7HTBUHOEUQ&feature=youtu.be

Магрело Анастасія (Сарненська ЗОШ І-ІІ ст. №3 )

https://youtu.be/Yc0TLUMqLZw

 

ІІІ

Цибата Яна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №2 Глухівської міської ради Сумської області)

https://www.youtube.com/watch?v=s6Fq5ZZHKIA

Михайленко Інна, Комісарова Анастасія, Додуляк Світлана Володимирівна (КЗ «Нікольська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 імені Якименка А.Д. Нікольської районної ради Донецької області» опорна школа

11 клас)

https://www.youtube.com/watch?v=Dc1JLXYiZVg

 

 

Трейлер до дитячої книги

 

І

Лімонова Вероніка, Загребельний Владислав (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського)

https://www.youtube.com/watch?v=TyL8lW-iTrk

 

ІІ

Бречко Анастасія, Корольова Лоліта

(Київський університет ім. Бориса Грінченка)

https://www.youtube.com/watch?v=bVpJuMFy4as

 

Ловчук Анна

ІІІ

Катола Олена (Київський університет ім. Бориса Грінченка)

https://www.youtube.com/watch?v=anqUnpvj4cU

 

Богуславська Валерія

 

Презентаційний буктрейлер

 

І

Емма Єлизавета (Школа І-ІІІ ступенів № 163 ім. М. Кирпоноса)

https://youtu.be/zZqFaRsKy4E

 

ІІ

Синусик Альона (Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№8 Вінницької міської ради»)

https://www.youtube.com/watch?v=tUuEDxHEbZc

Ткаченко Аліна (Школа І-ІІІ ступенів № 163 ім. М. Кирпоноса м. Києва Шевченківського району)

https://youtu.be/uNrJ9Nthwp4

 

ІІІ

Галащук Іванна (Сарненський районний ліцей «Лідер»)

https://www.youtube.com/watch?v=Sk2w4aiSbL8&feature=youtu.be

Гребенець Ірина, Ягодка Аліна (Спеціалізована школа № 16;Школа №29, Оболонського району м. Києва)

 

 

Проморолик до сучасного видавництва

 

І

Сладка Анастасія, Тертична Анастасія, Шита Олена, Павлів Катерина, Канівець Юлія (Київський університет імені Бориса Грінченка)

https://vk.com/video30491667_456239122

https://vk.com/video30491667_456239124

https://vk.com/video30491667_456239123

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра видавничої справи Події Призери фестивалю Book Fashion - 2017