Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра видавничої справи Події 6 червня - День журналіста

6 червня - День журналіста

dzd02Починається червень, і всім студентам-грінченківцям говоримо про іспити, курсові роботи та дипломні проекти. Та не тільки про це! Пригадаємо і деякі події, що відбулися наприкінці травня і в яких наші студенти брали безпосередню участь.

 

18 травня - День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу. У Києві в Національній опері відбувся концерт-реквієм, на якому Президент України Петро Порошенко назвав ці трагічні факти історії ганебною операцією тоталітарного режиму та наголосив, що такі злочини не мають строку давності. Пригадав і 2014 рік у Криму, сказавши, що право кримських татар жити на рідній землі - священне. Студенти-грінченківці, які були присутні на цьому заході, почули правду про те, що відбувалось у далекому 1944 році, побачили завдяки документальному фільму болюче минуле на власні очі та вшанували пам'ять загиблих.

 

25 травня Університет Грінченка спільно з Оболонською районною в місті Києві державною адміністрацією провів Благодійний бал, усі зібрані кошти з якого направили на підтримку нашим студентам з особливими потребами. «Другокурсник Інституту людини Сергій та третьокурсниця Настя з Інституту філології не просили нас ні про що, але ми знаємо, що їм потрібна допомога», – сказав, відкриваючи бал, Олексій Борисович Жильцов, проректор університету з науково-методичної та виховної роботи і голова університетського Благодійного фонду сприяння розвитку освіти.

 

26 травня на Співочому полі в Києві відбувся національно-патріотичний благодійний фестиваль «Віночок миру і добра». Його учасниками стали представники різних регіонів України. Як зазначають організатори, сенс фестивалю полягає в укріпленні миру між народами, популяризації національної та історико-культурної спадщини, давніх українських традицій. Участь у фестивалі взяла й студентка спеціалізації "Видавнича справа та редагування" Київського університету імені Бориса Грінченка Ярослава Куліш. Варто пам'ятати й поважати справжні українські традиції.

 

Звичайно, в Університеті Грінченка і у червні очікуються різні події, зокрема, кафедра видавничої справи спільно з іншими кафедрами до Дня захисту дітей 1 червня ініціювала і провела зустріч із дитячою письменницею Ніною Вернигорою та перекладачем літературних творів Ланою Вернигорою, а вже 6 червня в Інституті журналістики буде відзначатися День журналіста України, проте нагадуємо, шановні студенти, що сесія - у пріоритеті. Тому бажаємо вам успіхів і натхнення!

Олександра Кравчук,
Марина Слободянюк,
Анастасія Чередніченко

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра видавничої справи Події 6 червня - День журналіста