Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра видавничої справи Студентські проекти

Студентські проекти

bloknot poetry volia

abetka kvitka

________________________________________________________________________________

Майбутні видавці-третьокурсники на заняттях із дисципліни "Книжкові видання" створюють іміджеву видавничу продукцію для фірмового стилю власного умовного видавництва. У процесі вивчення курсу студенти не лише набувають навичок роботи у графічних пакетах Adobe Photoshop і Adobe Iluustrator, а й мають нагоду проявити свою креативність і творчі здібності.

pro2017

Майбутні видавці-першокурсники на заняттях із дисципліни "Комп'ютерна графіка" створюють іміджеву видавничу продукцію: календарики "Я — студент Університету Грінченка". У процесі вивчення курсу студенти не лише набувають навичок роботи у графічних пакетах Adobe Photoshop та Adobe Iluustrator, а й мають нагоду проявити свою креативність і творчі здібності.

VSRa 1b VSRb 1b

Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра видавничої справи Студентські проекти