Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра видавничої справи Студентські проекти

Студентські проекти

Sl GrinSch patr

________________________________________________________________________________

Zb melo Eu Ione

poetrykvitka

Майбутні видавці-третьокурсники на заняттях із дисципліни "Книжкові видання" створюють іміджеву видавничу продукцію для фірмового стилю власного умовного видавництва. У процесі вивчення курсу студенти набувають навичок роботи у графічних пакетах Adobe Photoshop і Adobe Iluustrator, а також мають нагоду виявити свою креативність і творчі здібності.

pro2017

Майбутні видавці-першокурсники на заняттях із дисципліни "Комп'ютерна графіка" створюють іміджеву видавничу продукцію: календарики "Я — студент Університету Грінченка".

VSRa 1b VSRb 1b

Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра видавничої справи Студентські проекти