Установча конференція щодо навчально-виробничої практики 3-го курсу РЗГ

20 лютого 2019 р. в Інституті журналістики Університету Грінченка відбудеться установча конференція щодо навчально-виробничої практики 3-го курсу «Реклама і зв’язки з громадськістю». Третьокурсники цього року проходитимуть практику в багатьох організаціях, в тому числі загальновідомих, так і, поки що, відомих переважно в колах спеціалістів із реклами та PR.

Серед місць проходження практики: Прес-служба Апарату Верховної Ради України, Директорат мовної політики Міністерства культури України, Центр підвищення кваліфікації державних службовців при Київській ОДА, компанія «Хавас ворлдвайд діджитал Київ» (всесвітньо відомий бренд Havas), Агентство маркетингових комунікацій «DIALLA Communications», Український кризовий медіа-центр, Українська асоціація Nippon Kempo, Київське комунальне підприємство «Плесо».

Місце й точний час конференції буде повідомлено додатково.

Також. див. Архів анонсів