Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра реклами та зв’язків з громадськістю Події Майбутні рекламісти й піарники попрактикувалися у відомих організаціях

Майбутні рекламісти й піарники попрактикувалися у відомих організаціях

practyka rzg 2019 0З 26 листопада по 23 грудня 2018 р. студенти 4-го курсу бакалаврату «Реклама і зв’язки з громадськістю» пройшли стажування у відомих організаціях. Щорічно студенти 4-го курсу кафедри реклами та зв’язків з громадськістю — майбутні рекламісти й піарники — проходять виробничу практику.

Багато зі студентів набувають досвіду не просто в профільному «живому» виробничому процесі, а у таких організаціях, які є добре відомими далеко за межами рекламного й PR бізнесу. Цього разу, наприкінці 2018 р., місцями проходження практики четверокурсників стали понад 25 структур — державних, комунальних  установ, приватних підприємств, громадських організацій тощо.

Серед них: Прес-служба Апарату Верховної Ради України, Всеукраїнська рекламна коаліція, Міський центр крові (м. Київ), компанія «Старлайт діджитал» (входить до медіагрупи StarLightMedia), Агентство маркетингових комунікацій «DIALLA Communications», поліграфічна компанія  «Вольф», представники українського кінобізнесу «Лінія кіно» й «ФОР-ПОСТ». Цікавий досвід надали студентам також компанія «Хороше івент-агентство», низка інших бізнесів, пов’язаних із рекламою та PR.

Кафедра вдячна всім досвідченим практикам, які надали й надаватимуть новій генерації український рекламістів і піарників можливість зануритися в сучасні виробничі процеси за своїм напрямом підготовки.