Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра реклами та зв’язків з громадськістю Події Засідання кафедри 24 травня 2019

Засідання кафедри 24 травня 2019

124 травня 2019 р. відбулося засідання кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Університету Грінченка. На порядок денний було винесено питання розгляду конкурсних справ на заміщення вакантних посад доцента, старшого викладача, викладача кафедри реклами та зв’язків з громадськістю.

Ухвалили: рекомендувати до розгляду на засіданні Вченої ради Інституту журналістики конкурсні справи Морозової О.О. на посаду доцента; Шияна В.О., Яремчука О.М на посади старшого викладача; Пінчук О.М., Селюха Є.С., Тебешевської М.А., Харамурзи Д.В. на посаду викладача.

На засіданні кафедри також обговорювалося питання щодо підтримки проектів Університету, що беруть участь у конкурсі громадських бюджетів м. Києва.

Ухвалили: посилити роботу щодо активнішого залучення викладачів та студентів кафедри реклами та зв’язків з громадськістю до процесу голосування. Відповідальні: 1 курс – Т.Ю.Бєлофастова, ІІ курс – Ужанська Т.І., ІІІ курс – Афанасьєв І.Ю., ІУ курс – керівники дипломних проектів.