Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра реклами та зв’язків з громадськістю Події Відбулася лекція випускниці Карини Борзаківської для студентів 1 курсу

Відбулася лекція випускниці Карини Борзаківської для студентів 1 курсу

gost lekciya 042 вересня 2019 року відбулась лекція Карини Борзаківської для студентів 1 курсу кафедри реклами та зв'язків з громадськістю в рамках проекту "Успішний випускник". Карина надихнула першокурсників своїми досягненнями, які отримала упродовж навчення в університеті та роботи з різноманітними проектами.

Студенти дізнались як отримати роботу своєї мрії, правильно розпоряджатися часом та організовувати маштабні українські та міжнародні проекти.

Карина розповіла про свій досвід навчання на найбільш відомому у світі фестивалі креативності та творчості "Канські леви" та поділилася порадами щодо можливості участі у подібних проектах. Першокурсники дізнались про особливості підготовки таких проектів як "Пробіг під каштанами" та "Форум креативних індустрій". Відвідувачі лекції мали змогу задати питання та отримали грунтовні відповіді. Дякуємо Карині за чудовий виступ та студентам за увагу та інтерес!