Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра реклами та зв’язків з громадськістю Події У нас – призи VI Міжнародного фестивалю соціальної реклами

У нас – призи VI Міжнародного фестивалю соціальної реклами

Odesa6

Вже третій рік поспіль студенти спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» беруть участь у Міжнародному молодіжному фестивалі соціальної реклами «Інший погляд», який вже традиційно проходить в Одесі. 

Цього року на фестиваль надіслано понад 300 робіт з 22 областей України. І, попри шалену конкуренцію, студенти Інституту журналістики довели, що вони – одні з найкращих в Україні:

Друге місце у номінації «Друкована реклама» отримали студентки ІІІ курсу Борзаківська Карина та Мискова Марія;

Третє місце у номінації «Зовнішня реклама» отримала студентка ІІІ курсу Травіна Євгенія.

Спеціальну відзнаку – перше місце у номінації «Приз глядацьких симпатій» отримав студент ІІІ курсу Шевцов Антон.

Впродовж трьох днів фестивалю наші студенти здобули новий досвід, прослухавши тренінги та взявши участь у майстер-класах від практиків журналістики та реклами. Почесним гостем «Іншого погляду» був професор Софійського університету Христо Кафтанжиєв, відомий нашим старшокурсникам заняттями у нашому університеті.

У новому форматі пройшла «Ніч соціальної реклами», де в учасників була змога обговорити конкурсні роботи.

«Зарядившись» свіжим морським повітрям, студенти з натхненням повернулися до навчання. Сподіваємось, що наступного року з Одеси буде привезено більше перемог та вражень.

 

Травіна Євгенія, cтудентка IIІ курсу

напряму підготовки реклама та зв’язки з громадськістю

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра реклами та зв’язків з громадськістю Події У нас – призи VI Міжнародного фестивалю соціальної реклами