Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра реклами та зв’язків з громадськістю Події Перемога на XIII Українському студентському фестивалі реклами

Перемога на XIII Українському студентському фестивалі реклами

23 листопада 2017 року у Києві відбувся XIII Український студентський фестиваль реклами. Студенти кафедри реклами та зав’язків з громадськістю Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка Вікторія Коваль та Ірина Ситник отримали почесні призові місця.

I місце у номінації «Зовнішня реклама», I та III місця у «Друкованій рекламі», а старший викладач кафедри Віктор Шиян – III місце у номінації «Молоді рекламісти».

Вітаємо переможців та бажаємо подальшого натхнення!