Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра реклами та зв’язків з громадськістю Події Шорт-лист конкурсу «Перший раз в PR-клас»

Шорт-лист конкурсу «Перший раз в PR-клас»

9 грудня 2017 року було підбито попередні підсумки VІ Всеукраїнського відкритого конкурсу для старшокласників «Перший раз в PR-клас». Цього року на адресу організаторів конкурсу — до кафедри реклами та зв'язків з громадськістю Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка — було надіслано близько 140 заявок. На жаль, не всі сильні роботи включено у шорт-лист конкурсу, але на те він і короткий список.

Щиро вітаємо авторів перспективних робіт із проходженням чергового етапу Конкурсу, чекаємо їх особисто на Святковій церемонії нагородження переможців, яка відбудеться

14 грудня о 13.45 за адресою: м. Київ, вул. МаршалаТимошенка, 13-Б. ауд.109.

Приходьте, отримайте позитивні емоції, святковий настрій!Будуть нагороди й цікаві подарунки.

ШОРТ-ЛИСТ

Номінація  «Інформаційна презентація»

 

  1. Мельник Тетяна
  2. Гриценко Альона
  3. Максьом Денис
  4. Ліманська Вероніка
  5. Мельник Ольга
  6. Мочалова Катерина
  7. Кошик Дарина
  8. Чуджановська Дарина
  9. Зуй Олександра
  10. Куртяк Богдана
  11. Мироненко Аліса
  12. Петрунець Олеся
  13. Чернишук Марія
  14. Ніколайчук Анастасія
  15. Міщеня Зорина
  16. Міщеня Рувим
  17. Андрієнко Михайло
  18. Каранда Богдан
  19. Зубченко Аліна
  20. Силенок Владислава
  21. Кучеренко Марія
  22. Марія Русланівна
  23. Гузь Дмитро
  24. Узнач Ксенія
  25. Бородін Андрій
  26. Цівун Владислав
  27. Загоруйко Дмитро
  28. Шацька Мішель
  29. Дикий Андрій
  30. Гайдак Катерина
  31. Абрашина Євгенія
  32. Сидоренко Іван
  33. Карась Соня
  34. Срібна Юлія
  35. Андрій Литвін
  36. Нємова Юлія
  37. Бакаєв Тимур
  38. Янковська Ольга
  39. Дяченко Михаїл
  40. Войтович Марина
  41. Фаліон Христина
  42. Громовенко Ірина
  43. Шубала Наталія

Номінація  «Серія рекламних плакатів»

 

  1. Кучережко Дарина
  2. Смагін Назар
  3. Шевчук Владислав
  4. Степанченко Марія
  5. Антонова Владислава
  6. Ціхомська Юлія
  7. Філінюк Катерина
  8. Назаренко Юлія
  9. Гапон Ганна
  10. Чорна Анастасія
  11. Собяніна Юлія
  12. Шетілова Євгенія
  13. Філімоніхін Іван
  14. Свиридюк Ольга
  15. Гриценко Дар'я
  16. Чумаченко Ольга
  17. Ільченко Владислава
  18. Широкова Ірина
  19. Радченко Олександра
  20. Яковенко Катерина
  21. Федорових Євгеній
  22. Леннгрен Дар’я
  23. Омельченко Анастасія
  24. Кайда Анфіса
  25. Орленко Вероніка
  26. Янковська Ольга
  27. Дяченко Михаїл
  28. Войтович Марина
  29. Фаліон Христина
  30. Громовенко Ірина
  31. Карась Соня
  32. Срібна Юлія
  33. Андрій Литвін
  34. Нємова Юлія
  35. Бакаєв Тимур
  36. Восколуп Євген

Номінація  «Відеоролик»

 

  1. Яценко Ганна
  2. Силенок Владислава
  3. Кучеренко Марія Русланівна
  4. Мохаммад Рахман
  5. Філінюк Катерина
  6. Бородін Андрій
  7. Цівун Владислав
  8. Мінаєв Максим
  9. Янковська Ольга
  10. Дяченко Михаїл
  11. Войтович Марина
  12. Фаліон Христина
  13. Громовенко Ірина
  14. Карась Соня
  15. Срібна Юлія
  16. Андрій Литвін
  17. Нємова Юлія
  18. Бакаєв Тимур
  19. Кучережко Дарина
  20. Голуб Олександр
  21.  Шубала Наталія
  22. Барковець Дар’я
  23.  Лугова Катерина
  24. Смирнова Крістіна
  25. Слюсарчук Марина
  26. Шабан Ганна
  27. Драган Марія
  28. Мороз Марія
  29. Пилипенко Валерія
  30. Барсукова Олена
  31. Лєбєдєва Ганна
  32. Морковник Христина
  33. Грущинська Анна

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра реклами та зв’язків з громадськістю Події Шорт-лист конкурсу «Перший раз в PR-клас»