Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра реклами та зв’язків з громадськістю Події Перемога студентів-рекламістів на фестивалі соціальної реклами "Інший погляд" в Одесі

inshyi poglyad 2018 05

Вже традиційно кожної осені Одеса збирає найкреативнішу та найактивнішу молодь на Міжнародний фестиваль соціальної реклами "Інший погляд", який цього року відбувся 16-18 листопада. Головна мета фестивалю - розповісти про соціальні проблеми молоді з позицій самої молоді, а також відшукати нестандартні, оригінальні ідеї для їх вирішення.

У конкурсній програмі Фестивалю вже вп'яте взяли участь і наші студенти. Цьогоріч Університет Грінченка представляла велика команда - 26 студентів на чолі зі старшим викладачем кафедри реклами та зв'язків з громадськістю Віктором Олександровичем Шияном.

На конкурс від нашого Інституту було подано більш ніж 35 робіт, 6 із них отримали призові місця!

У номінації "Друкована реклама" перемогу здобули:

1 місце - Анна Міхель, студентка ІІ курсу.
2 місце - Карина Борзаківська, студентка V курсу.
3 місце - Віктор Шиян, старший викладач кафедри реклами та зв'язків з громадськістю.

У номінації "Зовнішня реклама" перемогли:

3 місце - Рита Бухамет, студентка І курсу.
2 місце - Віктор Шиян та Аліна Безп'ятчук, студентка І курсу.
1 місце - команда І курсу GrinchTeam Шиян Віктор, Дарина Вєтрова, Надія Витушко, Альона Кара.

Вітаємо наших переможців! Ми пишаємося нашими студентами та викладачами і бажаємо вам творчих успіхів, натхнення та професійних досягнень!

Дякуємо оргкомітету Міжнародного фестивалю соціальної реклами "Інший погляд" за теплий прийом студентів Інституту журналістики Університету Грінченка та високу оцінку робіт!