Про кафедру

Положення про кафедру навчально-наукового Інституту (Факультету)

Кафедра реклами та зв’язків з громадськістю була створена у вересні  2012 року.

З 2012 по 2016 рік кафедру очолювала кандидат педагогічних наук, доцент кафедри реклами та зв'язків з громадськістю Галина Василівна Горбенко.

З вересня 2016 року завідувачем кафедри є доктор історичних наук, професор Леонід Михайлович Новохатько

2 1

В складі кафедри 26 працівників, з них: 2 професори, 10 доцентів, 6 старших викладачів, 8 викладачів.

girl1 boy1            video

Рекламний ролик кафедри 2015             Рекламний ролик кафедри 2013

Проекти кафедри:

• Міжнародна сертифікатна програма "Комунікаційна безпека".
  • Клуб соціальних комунікацій «Інтерактив»;
  • Київський конкурс із соціальних комунікацій для старшокласників «Перший раз в PR клас»;
  • Щорічні конференції "Інформаційно-комунікаційна безпека".

Міжнародна співпраця:

• Гостьовий професор Христо Кафтанджиєв – доктор філологічних наук, професор факультету журналістики Софійського університету (Болгарія), почесний професор російсько-американської Академії авторизованої освіти, почесний член Гільдії російських маркетологів.

Видання кафедри:

Партнери: