Анонси

12 квітня 2019 року о 15:20 для студентів ІV курсу спеціальності «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія» відбудеться відкрита лекція-круглий стіл «Медіапросьюмеризм як складова інформаційного суспільства: взаємодія сучасного споживача із засобами масової комунікації» старшого викладача кафедри бібліотекознавства та інформології Поліщук Тетяни Ігорівни з дисципліни «Інтелектуальна свобода та доступ до інформації».

Запрошуємо студентів!

Кафедра журналістики та нових медіа Київського університету імені Бориса Грінченка традиційно проводить конкурс журналістської творчості для старшокласників «НОВІ В МЕДІА». До участі у конкурсі запрошуються учні 9-11 класів, які є авторами оригінальних журналістських творів. Учасники надсилають посилання на авторські тексти у двох номінаціях "Журналістський текст" та "Журналістський відеотвір"

Церемонія нагородження відбудеться 13 квітня за адресою м. Київ, вул. М. Тимошенка 13Б, Київський університет імені Бориса Грінченка.

new in media

Див. Архів анонсів кафедри журналістики та нових медіа