Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра журналістики та нових медіа Архів Круглий стіл "Сучасна журналістика в умовах інформаційного протистояння"

Круглий стіл "Сучасна журналістика в умовах інформаційного протистояння"

В рамках дня Інституту журналістики маємо честь запросити Вас до участі у роботі круглого столу «Сучасна журналістика в умовах інформаційного протистояння», який відбудеться 16 листопада 2016 року з 14:00 до 15:30 у залі засідань Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка (за адресою: вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, ауд. 227), організованого Фондом розвитку журналістики імені Анатолія Москаленка та Інститутом журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. У роботі круглого столу візьмуть участь відомі політологи та  журналісти провідних засобів масової інформації.

Під час конференції відбудеться традиційне вручення премії імені Анатолія Москаленка. Премію вручатиме Голова наглядової ради Фонду Леонід Кравчук.