Наукова робота

Кафедра журналістики та нових медіа з 2016 по листопад 2018 року працювала над науковою темою:

Теоретико-методологічні засади фундаменталізації професійної підготовки фахівців медіасфери

План наукової роботи кафедри на 2019 рік doc

Звіт з наукової діяльності кафедри за 2018 рік  doc

Дослідницький досвід

• Проект «Сприяння вдосконаленню системи медіаосвіти в Україні», що підтримується Міністерством закордонних справ Чеської Республіки. Спільно з ГО "Детектор медіа" (липень-жовтень 2016 року, Володимир Литвиненко)
  • Освітня програма з «Європейських студій» спільно з неурядовою організацією «Україна в Європі» (Париж, Франція).

Науково-практичні конференції

Міжнародні контакти

1. Інститут журналістики Білоруського державного університету (BELARUSIAN STATE UNIVERSITY) (Мінськ, Білорусь)

univer 1

2. Школа журналістики CELSA (Сорбона, Париж, Франція);

univer 3

3. Університет імені Адама Міцкевича, Факультет політичних наук та журналістики (Познань, Польща);

univer 2

4. Університет імені Фернанду Пессоа (Порто, Португалія)

univer 1

5. Iнституту мистецтв, дизайну і підприємництва – IADE (Лісабон, Португалія)