Наукові дослідження

Основні напрями дослідження:

• Обґрунтування теоретико-методологічних засад фундаменталізації змісту професійної підготовки журналістів
  • Розробка концепції професійної підготовки фахівців з журналістики
  • Виокремлення інваріантного ядра знань, необхідного для отримання журналістського фаху
  • Розробка та апробація навчальних посібників нового покоління, які враховують трансформації у сучасних формах медійного контенту

Дослідницький досвід

• Проект «Сприяння вдосконаленню системи медіаосвіти в Україні», що підтримується Міністерством закордонних справ Чеської Республіки. Спільно з ГО "Детектор медіа" (липень-жовтень 2016 року, Володимир Литвиненко).  Результати подано у спеціальному звіті:
  • dm osvita 01
  • Освітня програма з «Європейських студій» спільно з неурядовою організацією «Україна в Європі» (Париж, Франція)
  • Участь у проекті «Посилення  голосів незалежних медіа на сході України» (липень-жовтень 2017 року), який впроваджується ГО «Детектор медіа» за підтримки Міжнародного вишеградського фонду (International Visegrad Fund) та Уряду Нідерландів (Government of the Netherlands).

Дослідження «Оцінка потреб ЗМІ Донецької та Луганської областей (підконтрольні території), результати якого подані у спеціальному звіті підготовленому Діаною Дуцик та Володимиром ЛитвиненкомDM East ukr WEB 01

• Шановні друзі, наша кафедра  проводить опитування щодо розуміння деяких понять притаманних інформаційному суспільству. Будемо раді отримати і Вашу думку!