Події кафедри журналістики та нових медіа

Фінішував осінній сезон медіашколи Університету Грінченка

 

ms finish110 листопада у дівчат, які потрапили на навчання у Grinchenko Media School, була особливо напружена програма.

Детальніше:

Учні медіашколи вивчили ази фотографії, блогінгу та SMM

 

ms 0309 1У субботу 3 вересня відбувся черговий блок тренінгів у медіашколі. Цього тижня викладачами були Дана Маслюк, Альбіна Гайдаш, Софія Телішевська та Андрій Сніжко.

 

Детальніше:

Презентація перекладів творів Айтматова

 

prezentaciya29 жовтня у Публічній бібліотеці ім. Самеда Вургуна за участі Посольства Киргизької Республіки в Україні відбулася презентація перекладів Чингіза Айтматова, які здійснив професор кафедри журналістики і нових медіа М.С.Васьків.

Ольга Хамедова

Сучасний мас-медійний простір: реалїі та перспективи розвитку

konferenciya 1

Викладачі кафедри журналістики та нових медіа взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції "Сучасний мас-медійний простір: реалїі та перспективи розвитку", яка відбулася 25 жовтня 2018 року у Вінницькому державнмоу педагогічному уніерситеті імені Михайла Коцюбинського.

Детальніше:

MEDIASCHOOL : пригоди тривають

 

media school27.10 1

 27 жовтня в Інституті журналістики відбулось чергове заняття у медіашколі. Проект з медіаграмотності для старшокласників та їх батьків стартував три тижні тому, проте швидко просувається та набирає оберти.

Детальніше:

Захист дипломних робіт магістрів

 

zahust magistriv1

24 жовтня відбувся захист дипломних робіт магістрів спеціальності «Медіа-комунікації» заочної форми навчання. Вже традиційно були представлені та захищені авторські проекти, які мають реальне втілення та неабияку цінність.

Детальніше:

SMART-місто – ЖИВЕ МІСТО

smart mistoВ Національній академії педагогічних наук України 16 жовтня відбулась оналайн-конференція, ініціаторами якої стали викладачі та студенти кафедри журналістики та нових медіа та співробітники лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти

Місто, яке дає рівні можливості всім і кожному. Місто, у якому хочеться жити і з якого не хочеться виїжджати. Місто мрії, місто майбутнього. Чи все ж таки сьогодення? Саме цю тему обговорювали на онлайн- конференції «SMART-місто – ЖИВЕ МІСТО» 16 жовтня. Під час заходу виступили: Олена Семенець Оксана Одаренко, Яна Фруктова, Альбіна Гайдаш.

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter