Події кафедри журналістики та нових медіа

Екскурсія на ICTV

 

ICTV126 травня першокурсники спеціальності «Видавнича справа та редагування» разом із доцентом кафедри журналістики та нових медіа Семенець О.О. відвідали телеканал ICTV

Похід на телебачення завжди виглядає в уяві студентів як щось суто офіційне – їх поводять по студії, дадуть сфотографуватись на фоні обладнання  та, можливо, дозволять потримати в руках мікрофон.

Детальніше:

На засіданні кафедри розглянули кадрові питання

 

zasidannya 1На черговому засіданні кафедри журналістики та нових медіа Інституту журналістики 28 травня розглядали кадрові питання (протокол №12). На вакантні посади обиралися 8 осіб. Головувала на зібранні директорка інституту, доц. Г. Горбенко, яка ознайомила із порядком голосування щодо обрання кандидатів на посади.

Детальніше:

Церемонія нагородження премії Media. etс

media etcВикладачі кафедри журналістики та нових медіа Аліна  Лісневська та Андрій Сніжко в якості   експертів  взяли участь  в роботі  Національної премії  Media.etc. 3.0. для мас-медійників. 

Детальніше:

Засідання круглого столу «Симон Петлюра – державний, політичний, військовий діяч, публіцист і журналіст»

 

petlura1У межах традиційного Фестивалю науки в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка з ініціативи кафедри журналістики та нових медіа 21 травня відбулося засідання круглого столу «Симон Петлюра – державний, політичний, військовий діяч, публіцист і журналіст», присвячене 140-річчю від дня народження голови Директорії УНР Симона Петлюри та 100-річчю відродження української державності. Співорганізатором заходу виступила кафедра бібліотекознавства та інформології, а доповіді й презентації підготували студенти спеціальностей «Журналістика» та «Інформаційна, бібліотечна і архівна справа».

Детальніше:

Майстри інтерв'ювання. АстудіЯ навчає

 

ms vesna 1Теорія - це гарна основа для початку журналістської кар'єри. Але як же круто взяти в руки камеру, мікрофон та самостійно записати перше у житті інтерв'ю.

Детальніше:

Актуальне у рекламі та зв'язках з громадськістю

krugluy stil 114 травня студенти і викладачі кафедри журналістики та нових медіа Хамедова О.А. та Одаренко О.В. взяли участь у роботі науково-практичного круглого столу "Актуальне у рекламі та зв'язках з громадськістю".

Детальніше:

Виїзне заняття з радіожурналістики

 

radio ekskursiya 1У перші дні травня студенти 2 курсу (кафедра журналістики та нових медіа) Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка мали (за їхньою ж оцінкою) одне з найзмістовніших практичних занять у вивченні навчальної дисципліни «Радіожурналістика».
Передусім, тому що за ФОРМОЮ воно було виїзним (за межами університету), а от проводилося за ФОРМУЛОЮ «6 в 1», на базі одного з найбільших радіохолдингів України – «ТАВР Медіа».

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter