Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра журналістики та нових медіа Події Цікавий досвід для студентів

Цікавий досвід для студентів

premia media 2Третій рік Інститут журналістики Університету Грінченка співпрацює з Національною премією для медійників MEDIA etc, що спеціалізується на економічній проблематиці та висвітлює процес реформування економіки України. Премія заснована громадськими організаціями «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо».

18 лютого відбулась прес-конференція презентації Національної премії MEDIA etc 3.0. Серед запрошених – студенти-журналісти та експерт проекту доцент кафедри журналістики та нових медіа Аліна Лісневська.

premia media 1

Автори