Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра журналістики та нових медіа Події Актуальне у рекламі та зв'язках з громадськістю

Актуальне у рекламі та зв'язках з громадськістю

krugluy stil 114 травня студенти і викладачі кафедри журналістики та нових медіа Хамедова О.А. та Одаренко О.В. взяли участь у роботі науково-практичного круглого столу "Актуальне у рекламі та зв'язках з громадськістю".

У межах цього заходу відбулася зустріч провідних українських спеціалістів у галузі PR зі студентами першого і другого курсу спец. "Журналістика" і "Реклама та зв'язки з громадськістю". Студенти цікавилися актуальними трендами галузі, цікавими знахідками фахівців, можливостями працевлаштування. Науковці разом із запрошеними фахівцями обговорили проблеми розвитку цієї сфери бізнесу в умовах української економіки.