Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра журналістики та нових медіа Події Майстри інтерв'ювання. АстудіЯ навчає

Майстри інтерв'ювання. АстудіЯ навчає

ms vesna 1Теорія - це гарна основа для початку журналістської кар'єри. Але як же круто взяти в руки камеру, мікрофон та самостійно записати перше у житті інтерв'ю.

Саме таку можливість студентам Медіа-школи надала навчально-виробник майстерня Університету Грінченка "Астудія".

Практичне заняття розпочала Альбіна Гайдаш. Вона розповіла декілька секретів про те, як домовитись про бесіду з будь-яким "віп-ом" та як підготувати гарні запитання. І, щоб закріпити навички, усі разом спробували змоделювати професійне інтерв'ю.А ось оператор "Астудії" Сергій Пархомчук провів практичне заняття, де кожен зміг побувати і журналістом, і оператором.

Наприкінці дня тренери та студенти медіа-школи проаналізували проведену роботу та підсумували свої досягнення.