Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра журналістики та нових медіа Події Відкрите заняття Журавської Оксани Валеріївни

Відкрите заняття Журавської Оксани Валеріївни

zhuravska223 березня 2017 р. відбулося відкрите заняття старшого викладача кафедри журналістики та нових медіа Журавської Оксани Валеріївни - лекція з дисципліни «Медіаменеджмент» для студентів 4 курсу спеціальності «Журналістика».

Метою заняття було ознайомлення з студентів із комплексом принципів і методів організації, планування, мотивації, інформаційного забезпечення та контролю рекламної діяльності ЗМІ на прикладі вітчизняних і зарубіжних радіостанцій. Внаслідок того, що тема є об’ємною, основну увагу викладач приділив креативній складовій рекламного менеджменту.

Методичний рівень лекційного заняття слід визнати високим, оскільки методи й прийоми подачі теоретичного матеріалу були дібрані грамотно. Використовувалися інтерактивні форми роботи з аудиторією (мозковий штурм), опитування, бесіда.

Яскравий ілюстративний матеріал, розбір кейсів дозволив уникнути «сухого» викладу. (доцент кафедри журналістики та нових медіа О.А.Росінська)

zhuravska3

zhuravska1