Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра журналістики та нових медіа Події День журналіста кафедра відсвяткувала офіційними заходами та флешмобом

День журналіста кафедра відсвяткувала офіційними заходами та флешмобом

img-06-06-2017Майстер-клас для абітурієнтів, флешмоб студентів-журналістів на підтримку Р. Сущенка і М. Семени та урочисте засідання осередка Національної спілки журналістів України пройшли в День журналіста 6 червня 2017 року.

На засіданні університетського осередка Національної спілки журналістів України, за сумлінну працю та з нагоди професійного свята, були нагороджені грамотами викладачі кафедри: В. Гридчина, О. Журавська, В. Литвиненко, А. Лісневська, та відзначені подяками студенти-журналісти: Л. Китаєва, І. Коренєв, С. Телішевська, та лаборант кафедри О. Кантур. 

О 14:30 біля головного корпусу університету Міністерство інформаційної політики разом із студентами та викладачами Інституту журналістики провели акцію на підтримку українських журналістів Романа Сущенка та Миколи Семени, які незаконно утримуються у СІЗО Російської Федерації.

У цей час для майбутніх абітурієнтів доцент кафедри журналістики та нових медіа А. Лісневська провела майстер-клас з написання есе за відеосюжетом (таке завдання творчого конкурсу з журналістики).  

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра журналістики та нових медіа Події День журналіста кафедра відсвяткувала офіційними заходами та флешмобом