Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра журналістики та нових медіа Події В День Інституту журналістики студенти зустрілись з метрами провідних українських медіа

1116 листопада майбутні журналісти нашого університету мали щасливу можливість спілкування з успішними українськими медійниками. Студенти дізнались про особливості професії, яку вони обрали, від від шеф-редактора інтернет – видання «Обозреватель» Ореста Сохара, журналістки телеканалу «Прямий» Ольги Шилкіної та спортивного журналіста телеканалу ICTV Андрія Ковальського. Професія журналіста без прикрас та ілюзій – головний месседж вкрай цікавої розмови, що відбулась.

Аліна Лісневська